Najczęściej zadawane pytania

 • Jak wygląda krok po kroku zgłoszenie firmy do akcji w oddziale Banku?
  1. Przyjdź do dowolnego oddziału BGŻ BNP Paribas i odbierz darmowy pakiet promocyjny.
  2. Zarejestruj swoją firmę wpisując jej dane w formularzu na stronie www.sasiedzkibiznes.pl. W razie problemów z rejestracją poproś o pomoc doradcę.
  3. Przygotuj specjalną ofertę dla Twoich klientów z okazji Tygodnia Sąsiedzkiego Biznesu (29.05-2.06) i opisz ją krótko w formularzu rejestracyjnym.
 • Jak wygląda uczestnictwo w akcji po odebraniu pakietu i zarejestrowaniu się na stronie z punktu widzenia firmy?

  Skorzystaj z materiałów zawartych w pakiecie promocyjnym i weź udział w Tygodniu Sąsiedzkiego Biznesu w dniach 29.05.2017 02.06.2017. Przygotuj się do nadchodzącego Tygodnia i:

  1. Przyklej na okno/drzwi naklejki informujące o przystąpieniu do akcji (znajdziesz je w pakiecie promocyjnym, który możesz odebrać w oddziale) potencjalny klient będzie wiedział, że przystąpiłeś do akcji
  2. Na kartce A4 (wchodzącej w skład pakietu) napisz, jaką ofertę specjalną przygotowała Twoja firma i wywieś ją w witrynie.
  3. Udekoruj swoją firmę balonami z logo Wspieramy Sąsiedzki Biznes.
  4. Zachęcamy również do pakowania zakupów klientów w reklamówki oznaczone logo akcji
  5. Jeśli jeszcze z jakichś powodów nie zrobiłeś tego wcześniej - zarejestruj się na stronie www.sasiedzkibiznes.pl, tak by Twój sklep i ofertę promocyjną/rabat na Tydzień Sąsiedzkiego Biznesu mogło znaleźc jak najwięcej klientów
 • Jak wygląda akcja od strony konsumenta ?

  W czasie Tygodnia Sąsiedzkiego Biznesu, w dniach od 29.05 do 02.06 szukaj sklepów, punktów usługowych z naklejką akcji. Ich dane, adresy oraz rodzaj przygotowanej na ten okres promocji możesz także znaleźć na stronie www.sasiedzkibiznes.pl
  Kupuj i korzystaj ze specjalnych ofert przygotowanych przez lokalnych przedsiębiorców, którzy przystąpili do akcji. Zachęć także do udziału w akcji swoje ulubione lokalne firmy – w tym celu odbierz w oddziale specjalną naklejkę z logo akcji.

 • Czy muszę być klientem banku by zgłosić swoją firmę do akcji?

  Nie, do akcji może przystąpić każda firma, która działa lokalnie.

 • Jak przebiegać będzie Tydzień Sąsiedzkiego Biznesu?

  Tydzień Sąsiedzkiego Biznesu będzie trwał od 29.05 do 02.06. Akcja obejmie 360 miast w Polsce i 492 oddziały Banku.
  W tym czasie lokalne firmy, które przystąpiły do akcji przygotują specjalne oferty/rabaty dla klientów. Firmy, które przystąpiły do akcji będą oznaczone naklejką akcji „Wspierajmy Sąsiedzki Biznes” a także wywieszą na drzwiach punktu usługowego, witryny sklepowej kartkę z informacją o przygotowanej na ten czas ofercie
  Dodatkowo, w każdym z 485 oddziałów, w 360 miastach Polski przygotujemy dla małych firm specjalną ofertę produktów.

 • Dlaczego kupowanie lokalnie się opłaca?

  Robiąc zakupy u lokalnych firm, czy korzystając z ich usług, nakręcasz ich biznes, dzięki czemu pomagasz im się rozwijać, a Ty możesz zawsze korzystać z dobrze znanego i sprawdzonego przez Ciebie sklepu, fryzjera czy ulubionej restauracji. To się wszystkim opłaca!

 • Dlaczego warto dołączyć do akcji?

  Jeśli prowadzisz firmę - to najlepszy sposób, aby zdobyć nowych klientów i pokazać im, że Twoja firma stanowi część lokalnej społeczności. BGŻ BNP Paribas jako patron akcji zachęci w ogólnopolskich mediach: radiu, prasie, Internecie do udziału w akcji i robieniu zakupów w najbliższej okolicy. Jednym słowem - kiedy lokalny biznes się kręci, korzystają na tym wszyscy.

 • Co zawiera pakiet promocyjny?

  Reklamówki, naklejki do ulotki, ulotki do firmy, ulotki o akcji, baloniki, kartki A4 do wpisania oferty na tydzień sąsiedzkiego biznesu.

 • Jak znajdę firmy objęte akcją?

  Rozpoznasz je po naklejkach z logo akcji przyklejonymi w witrynach. Możesz je również odnaleźć dzięki wyszukiwarce dostępnej na naszej stronie: www.sasiedzkibiznes.pl

 • Czy aby wziąć udział w akcji konieczne jest oferowanie rabatu/bonusa/promocji na produkty bądź usługi?

  Nie jest to warunek konieczny. Do akcji przyłączyć mogą się również przedsiębiorcy,którzy w ramach ‘Tygodnia Sąsiedzkiego Biznesu’ nie zadeklarują specjalnej oferty. Zachęcamy jednak do przygotowania takiej oferty, dzięki niej z pewnością łatwiej wyróżnisz się na lokalnym rynku wśród swoich klientów i stworzysz sobie szansę na pozyskanie nowych

Zgłosiłeś swoją firmę i chcesz zmienić ofertę?

Możesz zrobić to tutaj

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania,
wyślij je do nas na adres info@sasiedzkibiznes.pl

Organizator bank BGŻ BNP Paribas nie ponosi odpowiedzialności za oferty rabatowe oferowane przez podmioty biorące udział w akcji.